Start

    18 stycznia 2016

    Opis stanowiska

    Dla naszego duńskiego klienta poszukujemy doświadczonego malarza przemysłowego (malowanie proszkowe, malowanie konstrukcji i elementów stalowych, zabezpieczanie powierzchni metalowych)

    Praca w jednej z największych odlewni Europy Północnej zajmującej się produkcją żeliwa min. dla przemysły motoryzacyjnego.

    Miejscowość: Holstebro (Jutlandia Środkowa)

    Start: od już

    Długość kontraktu: ok. 2 miesiące z możliwością przedłużenia i podjęcia stałej współpracy z firmą

    Stawka: 145 DKK brutto / godzina  - praca dzienna, możliwość nadgodzin

    Wymagania:

    - min. komunikatywna znajomość języka angielskiego / niemieckiego

    - dobra sprawność fizyczna, wysoki standard pracy

    - umiejętności IT - firma ma wewnętrzny system komputerowy

    - mile widziany własny środek transportu

    Co oferujemy:

    - legalne zatrudnienie na duńskich warunkach, ubezpieczenie

    - pomoc w znalezieniu zakwaterowania na miejscu (zakwaterowanie opłacane przez pracownika)

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV ze zdjęciem w języku polskim i angielskim na adres e-mail anna@activeworkindenmark.eu