W przypadku zakwaterowania poza miejscem pracy posiadanie samochodu umożliwia dojazd do pracy. Pracownikowi przysługuje wówczas zwrot za dojazdy wg duńskich przepisów podatkowych.
  Zakwaterowanie jest odpłatne Cena za wynajem uzależniona jest od liczby osób, miejscowości, pory roku, standardu itp. Pomagamy znaleźć zakwaterowanie możliwie blisko miejsca pracy. Zawsze staramy się znaleźć lokum możliwie niedrogie i komfortowe. Pracownik może również samodzielnie znaleźć zakwaterowanie na miejscu, jest to jednak trudne – szczególnie dla osób, które są pierwszy raz w Danii.
  Duńskie konto bankowe jest niezbędne do otrzymywania wypłaty. Konta nie można likwidować po zakończeniu kontraktu, ponieważ w następnym roku (po roku, w którym byłeś na kontrakcie) otrzymasz (po właściwym rozliczeniu z duńskim urzędem skarbowym) na nie zwrot podatku oraz na konto dodatkowe, powiązane z kontem głównym FERIEPENGE czyli pieniądze na urlop.

  Przydatne informacje na temat życia, pracy i systemu podatkowego w Danii znajdują się w poradniku przygotowanym przez MSZ:
  http://www.msz.gov.pl/resource/0b885f5b-098d-47c8-8d7d-37d09c2123e4:JCR

  Kontakt

  Godziny pracy